ČlánekChci pomoci

Finanční podpora

Podpořit nás můžete jednorázovým nebo opakovaným darem v libovolné částce.

Nejlepším způsobem, jak podpořit naši činnost, je stát se pravidelným dárcem. Díky této pravidelné podpoře můžeme realizovat aktivity pro rodiny s dětmi s autismem a předcházet tak tomu, aby neuvízly v sociální izolaci, a současně zajistit vzdělávací akce, které jim pomohou lépe se v problematice autismus zorientovat a pomoci tak svému dítěti. 

  • Sbírkový účet: 354172002/5500 (Raiffeisenbank a.s.,náměstí Přemysla Otakara II. 49/13,České Budějovice)
  • Bankovní účet: 246741810/0300 (ČSOB (Lannova tř. 14/9, 371 65 České Budějovice)

Rádi s Vámi dojednáme konkrétní využití finančního daru nebo případné podmínky partnerství s naší organizací. Pokud bude chtít, můžeme Vám vystavit darovací smlouvu a/nebo potvrzení pro daňové účely, které uplatníte v daňovém přiznání nebo ve vaší mzdové účtárně. 

Podpořit nás můžete také finančním příspěvkem do pokladničky na našich osvětových akcích, např. charitativním Modrém běhu ve Stromovce, výstavách, přednáškách, dnech otevřených dveří.  

Velkou pomocí pro Autisté jihu, spolek by bylo také uspořádání fundraisingové akce na podporu jeho činnosti.

Materiální podpora

Uvítáme pomoc v jakékoliv podobě, pokud byste se rozhodli pro věcný dar, budeme rádi za poskytnutí:

  • Pomůcek - výtvarných (např. papíry, čtvrtky, pastelky, tempery, vodovky, bloky, křídy, barvy apod.), speciálních (např. vkládačky, elektronické hračky, svítící hračky a jiné), hraček (stavebnice, puzzle, autíčka, skládačky, hry apod.)
  • Obrázkových knížek, leporel
  • Hygienických prostředků (např. mycí a prací prostředky, vlhčené ubrousky, papírové ubrousky a kapesníky, utěrky, toaletní papír), 
  • Techniky k výrobě pomůcek – laminovačka, PC, notebook, digitální fotoaparát, řezačka na papír, plotter. 
  • Kancelářského materiálu – papíry do tiskárny, fotografický papír, tonery, propisky, zvýrazňovače, tužky, šanony, desky, euroobaly, laminovací fólie apod. 
  • Potravin – nápoje, šťávy, sladkosti, bezlepkové potraviny
  • Ostatní – odměny pro děti (např. upomínkové předměty, různé dárkové předměty, firemní a propagační předměty)
  • Služeb – opravy pomůcek, zařízení, elektroniky, budov, úklid zahrady, poskytnutí odborných znalostí např. PR, IT služby, marketing, poradenství v sociálních službách, supervizní činnosti.

Dobrovolnictví

 Jako dobrovolník nám můžete pomoci při akcích pro rodiny a osvětových akcích. Za pomoc dobrovolníka budeme rádi také v oblasti IT, komunikace a PR, grafické práce nebo fundraisingu.

Získané finance slouží na úhradu nákladů spojených s provozem spolku (nájemné, energie, vodné – stočné, kancelářské potřeby, pořízení pomůcek a literatury, asistence u dětí, vzdělávání dobrovolníků a asistentů).

Vaše pomoc nám pomůže zajistit pro rodiny bezpečné zázemí.

Moc Vám děkujeme za pochopení a pomoc.